• Mazowiecki program stypendialny dla uczniów

• "Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych-najlepsza inwestycja w człowieka" to wyjątkowa szansa dla uczniów pragnących rozwijać swoje zainteresowania, ale również rozwijać kluczowe kompetencje w różnych gałęziach nauki. Program skierowany jest do uczniów klas 7-8 szkół podstawowych oraz liceów ogólnokształcących z terenu Województwa Mazowieckiego. Niezmiernie miło nam poinformować, iż uczennica naszej szkoły właśnie zakończyła wyżej wymieniony program stypendialny. Wraz z opiekunem stypendium, Karina z klasy 8, realizowała swój Indywidualny program rozwoju ucznia, uwzględniający ścieżkę językową i informatyczna. Na zakończenie Karina samodzielnie poprowadziła lekcję kulturową dotycząca krajów anglojęzycznych. Zajęcia dopełniła prezentacją multimedialną i gazetką, która można znaleźć w sali językowej naszej szkoły. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Założenia z Indywidualnego programu rozwoju ucznia z pewnością będą kontynuowane w nowym roku szkolnym.

• Narodowe Czytanie

• Narodowe Czytanie odbywa się w naszej szkole corocznie. W tym roku czytaliśmy Nad Niemnem Elizy Orzeszkowej. W wydarzeniu wzięli udział uczniowie klas VII-VIII oraz pan Dyrektor i nauczyciele.

• Witamy Nowy Rok Szkolny!

Z nowym zapałem do pracy wracamy po czasie miło spędzonych wakacjiW naszych murach witamy nowe dzieci z oddziału przedszkolnego .

Wszystkim uczniom życzymy powodzenia i wytrwałości

• Posiłek w szkole i w domu

• Osoby zainteresowane  korzystaniem z darmowych posiłków w szkole w ramach rządowego programu „Posiłek w szkole i w domu” proszone są o zgłaszanie się do Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czerwińsku. Z darmowych obiadów mogą skorzystać rodziny, w których dochód na osobę nie przekracza 1200 zł.

• HARMONOGRAM DOWOŻENIA UCZNIÓW w dniu 4 września 2023

• HARMONOGRAM DOWOŻENIA UCZNIÓW Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Goławinie oraz Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Grodźcu

w dniu 4 września 2023 roku

HARMONOGRAM DOWOZU TRASA ZIELONA

07:10 – Czerwińsk nad Wisłą

07:38 – Nowe Przybojewo (P12;P13;P14)

07:45 – Szkoła Podstawowa w Grodźcu

07:55 – Nowe Przybojewo (P1)

08:00 – Goławin (P2)

08:05 – Wygoda Smoszewska (P3)

08:10 – Emolinek (P4)

08:15 – Kamienica Wygoda (P5)

08:20 – Goławin (P6)

08:27 – Miączyn (P7)

08:38 – Wólka Przybójewska (P8;P9;P10);

08:45 – Miączynek (P11)

08:50 – Szkoła Podstawowa w Goławinie

09:00 – Szkoła Podstawowa w Grodźcu

HARMONOGRAM ODWOZU TRASA ZIELONA

09:05 – Szkoła Podstawowa w Grodźcu

09:15 – Nowe Przybojewo (P12;P13;P14)

09:25 – Szkoła Podstawowa w Goławinie

AUTOBUS OCZEKUJE NA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ W GOŁAWINIE

10:05 – Szkoła Podstawowa w Goławinie

10:10 – Emolinek (P4)

10:15 – Wygoda Smoszewska (P3)

10:20 – Kamienica Wygoda (P5)

10:25 – Goławin (P6)

10:37 – Miączyn (P7)

10:48 – Wólka Przybójewska (P8;P9;P10);

10:58 – Miączynek (P11)

11:05 – Goławin (P2)

11:10 – Nowe Przybojewo (P1)

11:30 – Czerwińsk nad Wisłą

• Świat już pachnie wakacjami...

• "Świat już pachnie wakacjami, słońce woła w głos, że rok szkolny się zakończył, że nauki dość..."

Nadszedł długo wyczekiwany przez dzieci i młodzież dzień- dziś zakończyliśmy rok szkolny 2022/23. Na uroczystym apelu wierszem i piosenką powitaliśmy upragnione wakacje. Uczniowie, którzy uzyskali najlepsze wyniki w nauce otrzymali z rąk dyrektora nagrody za swoje sukcesy. Również przedstawiciele organu prowadzącego i banku Vistula wręczyli nagrody za najwyższą średnią w szkole.

6- latki pożegnały oddział przedszkolny, uczniowie klasy 3 zakończyli pierwszy etap edukacji, a uczniowie klasy 8 stali się absolwentami i pożegnali całą społeczność szkolną. Życzymy im sukcesów na kolejne lata nauki.

Wszystkim naszym uczniom, rodzicom i pracownikom życzymy udanych i bezpiecznych wakacji! Do zobaczenia we wrześniu!

• Gorączka Złota

• Z przyjemnością informujemy, że zdobyliśmy III miejsce w powiecie w zbiórce monet przekazanych na akcję Gorączka Złota. Akcję przeprowadziło Szkolne Koło PCK. Zebraliśmy 32 kg. Dziękujemy sobie wzajemnie, to nasz wspólny mały sukces

• Trzecioklasiści życzymy Wam powodzenia w dalszym kształceniu

• Zakończenie I etapu kształcenia to ważne wydarzenie , które na stałe wpisało się w kalendarz imprez naszej szkoły.

O szczególny charakter uroczystości zadbała klasa III zapraszając klasy młodsze do wspólnej zabawy i świętowania. Były zabawy, tańce, konkursy, ognisko

Humory dopisywały

Trzecioklasiści życzymy Wam powodzenia w dalszym kształceniu

• Wycieczka rowerowa klasy IV i V

Relaks, odpoczynek , wspólne gry oraz ognisko.

Takie miło spędzone chwile zdecydowanie sprawiają, że czerwcowe dni szkolne szybko mijają

• SZKOLNY KONKURS CZYTELNICZY

• Rozstrzygnięcie SZKOLNEGO KONKURSU CZYTELNICZEGO.

Przypomnijmy, że zadaniem konkursowym dla klas młodszych było narysowanie ilustracji do ulubionej książki. Uczniowie klas starszych przygotowywali recenzje do wybranych książek.

Gratulujemy nagrodzonym!

Nagrody zostały zakupione w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0

• Eksperymentowe czary- mary

Uczniowie klasy 8 pod dowództwem nauczycielki fizyki wprowadzali dziś kolegów i koleżanki z klas młodszych w niezwykły świat fizycznych doświadczeń.

Wszyscy z zaciekawieniem obserwowali pokazy ,a następnie sami przystępowali do działania.

Było wybuchowo odlotowo