• Kadra

        • Kadra Pedagogiczna w SP. Goławin 2021/22

          1.

          Majewski Janusz

          Dyrektor

          2.

          Antosik Marta

          Informatyka, Wychowanie fizyczne

          3.

          Bebeszko Krzysztof

          Historia, Wychowanie fizyczne

          4.

          Ks. Bombiński Artur

          Religia

          5.

          Dreszler Katarzyna

          Nauczyciel wspomagający

          6.

          Fidelski Patryk

          Język rosyjski

          7.

          Kamińska Małgorzata

          Pedagog szkolny

          8.

          Kowalska Ewa

          Religia, Biblioteka szkolna, świetlica

          9.

          Krajewska Monika

          Język angielski, Technika, Wychowanie przedszkolne, WDŻ

          10.

          Krucz Wiesława

          Wiedza o społeczeństwie

          11.

          Lutomirska Emilia

          Wychowanie przedszkolne

          12.

          Majewska Hanna

          Edukacja wczesnoszkolna, Plastyka, Muzyka

          13.

          Majewski Łukasz

          Edukacja dla bezpieczeństwa, Wychowanie fizyczne

          14.

          Olczyk Małgorzata

          Fizyka

          15.

          Pawlak Monika

          Język angielski

          16.

          Pruska Agnieszka

          Logopedia

          17.

          Rutkowska Dorota

          Język angielski

          18.

          Ślaski Maciej

          Język polski

          19.

          Średnicka Hanna

          Matematyka, świetlica

          20.

          Umięcka Iwona

          Przyroda, Biologia, Geografia, Chemia, WDŻ

          21.

          Wiórkiewicz-Rosiak Olga

          Edukacja wczesnoszkolna, 

          22.

          Żółtowska Bożena

          Edukacja wczesnoszkolna, świetlica

          Pracownicy niepedagogiczni

          1.

          Zasuńska Lidia

          Główny Księgowy

          2.

          Bogaczyk Maria

          Specjalista ds. płac

          3.

          Babulewicz Dorota

          Pomoc Administracyjna

          4.

          Ignacdzak Agnieszka

          Pomoc Administracyjna

          5.

          Kowalska Ewa M.

          Sprzątaczka-woźna

          6.

          Waśniewska Grażyna

          Sekretarz szkoły

          7.

          Stępniak Magdalena

          Sprzątaczka-woźna

          8.

          Pisarski Waldemar

          Konserwator

          9.

          Tymińska-Jaszczak Jolanta

          Pomoc nauczyciela