• Biblioteka Szkolna

• Biblioteka Szkolna, dziękuję uczniom, którzy wykonali prace plastyczne w czterech kategoriach.

Nagrodzeni i wyróżnieni to ;

1. ZAKŁADKA DO KSIĄŻKI – kl. ,,0”

Maja Kopańska i Piotr Kołodziejski.

2. LAURKA DLA BIBLIOTEKI SZKOLNEJ -kl.1 i kl. 2.

1. Alicja Okrasa - kl.1.

2. Tomasz Karpiński – kl.1.

3. Maja Kopeć – kl.1 i Zofia Rosiak – kl.2.

3. ILUSTRACJA DO ULUBIONEJ KSIĄŻKI, BAJKI LUB WIERSZA-kl.3 i kl.4.

1. Franciszek Czyżewski – kl.4.

2. Julia Szostak – kl.4.

3. Julia Proczek – kl.3.

Wyróżnienie otrzymał ; Marcel Ślaski – kl.3.

4. LOGO BIBLIOTEKI SZKOLNEJ – kl. od 5 do kl.8.

Na Logo Biblioteki wybrana została praca Bianki Rosiak – kl.7.

Wyróżnienie otrzymała praca Amelii Kołodziejskiej – kl.7.

• TAEKWON-DO KADETÓW

• Nasza uczennica , Karina Opałka, jest reprezentantką w Kadrze Narodowej Polski w TAEKWON-DO KADETÓW. Gratulujemy i życzymy sukcesów!

• Mikołajkowy dzień profilaktyki

• W dniu 6 grudnia 2021 r. w Urzędzie Miasta i Gminy Czerwińsk nad Wisłą odbył się mikołajkowy dzień profilaktyki zorganizowany dla uczniów klas V i VI z terenu Miasta i Gminy Czerwińsk nad Wisłą.

W czasie spotkania dzieci miały możliwość uzyskania wiedzy na temat szkodliwości alkoholu i negatywnego wpływu na rozwijający się organizm. Ponadto trener dostarczył uczniom wiedzę na temat sposobów radzenia sobie z trudnymi emocjami oraz stresem, który niejednokrotnie ma wpływ na sięganie po alkohol.

Podczas spotkania z animatorem dzieci w praktyczny sposób uczyły się wykorzystywać pozyskaną w czasie warsztatów wiedzę.

Wszystkie dzieci na zakończenie spotkania otrzymały mikołajkowe upominki.

Warsztaty zorganizowano ze środków finansowych z funduszu alkoholowego.

Dziękujemy druhom z OSP Czerwińsk nad Wisłą za użyczenie namiotu pneumatycznego.

• 6 grudnia

• 6 grudnia jak wszyscy wiecie Święty Mikołaj chodzi po świecie....więc i do naszej szkoły dziś zajrzał Przywitał się z dziećmi, łakocie rozdał i dla nauczycieli kartki świąteczne podał

• Kiermasz świąteczny

• My już gotowi na kiermasz Serdecznie zapraszamy w niedzielę 5 grudnia od godziny 14stej do 18stej do naszej szkoły. Mamy piękne rzeczykażdy znajdzie coś dla siebie.

• EKO BOMBKI

• Takie piękne EKO BOMBKI wykonane przez uczniów naszej szkoły jadą na konkurs Starostwa Powiatowego w Płońsku

• Koło PCK

• Szkolne Koło Polskiego Czerwonego Krzyża z Goławina wraz z Opiekunem , dziękuje darczyńcom, za złożone ubrania dla potrzebujących. Zostały one przekazane do Rejonowego Oddziału PCK w Płońsku.

Biblioteka Szkolna i Koło PCK z Goławina wraz z Opiekunem

dziękuje ofiarodawcom książek z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Zostaną podarowane chorym dzieciom i dorosłym na Oddziałach Onkologicznych.

• Wróżby Andrzejkowe

• Wróżby, ach te wróżby...spełnią się czy nie w poniedziałek i wtorek, we wszystkich klasach ,odbyły się zabawy andrzejkowe.