• Niech każdy się dowie , że dzisiaj jest Święto Kobiet!

Z tej okazji uczniowie i nauczyciele przygotowali cześć artystyczną. Usłyszeliśmy piękne wiersze i piosenki.

Wszystkiego dobrego Drogie Panie!

• Budowa nowego boiska przy Naszej szkole

• Kolejne dobre informacje dla uczniów Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Goławinie. Władze Miasta i Gminy Czerwińsk nad Wisłą, podpisały umowę z wykonawcą, który ma wybudować boisko przy wspomnianej placówce oświatowej. Przy głównym obiekcie powstanie orlik o wymiarach 50x30 m. To kolejne zadanie, które wykonane będzie na terenie tej szkoły o czym przypomina burmistrz Marcin Gortat.

• Konkurs Wielkanocna Pisanka

• POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Warunki Konkursu określa Regulamin będący załącznikiem
                do Postanowień Ogólnych.

2. Konkurs trwa od 07.03.2023r. do 04.04.2023r.

3. Przedmiotem konkursu jest wyłonienie 3 laureatów, którzy otrzymają
                nagrody.

4. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 05.04.2023r. (lista laureatów zostanie zamieszczona na stronie internetowej szkoły).

5. Organizatorem Konkursu jest Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Goławinie.

6. Koordynatorami konkursu w placówce są: Hanna Majewska, Agnieszka Zagalska i Joanna Parzyszek-Ślaska

UCZESTNICY KONKURSU

1. Uczestnikami Konkursu są Szkoły Podstawowe z terenu Powiatu Płońskiego.

2. Szkoły zostaną zaproszone do Konkursu przez Organizatora.

ZASADY I PRZEBIEG KONKURSU

1. Nad prawidłowym przebiegiem Konkursu i przyznaniem nagród czuwa Komisja Konkursowa powołana przez Organizatora.

2. Jajka” w rozmiarze od 50 centymetrów wysokości, przestrzenne, wykonane techniką dowolną.

3. Prace konkursowe należy złożyć do 04.04.2023r. pod adres Szkoły Podstawowej im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Goławinie.

4. Udekorowane „Jajka” zostaną zaprezentowane w Szkole Podstawowej im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Goławinie.

5. Zdjęcia „Jajka” zostaną opublikowane na stronie internetowej szkoły oraz na stronie internetowej Urzędu Miasta i Gminy Czerwińsk nad Wisłą.

6. Wybór odbędzie się poprzez głosowanie wśród uczestników Komisji Konkursowej powołanej przez Organizatora.

7. Zwycięzcą zostanie ta placówka, której „Jajko” otrzyma największą liczbę głosów.

NAGRODA

1. W Konkursie przewidziano 3 nagrody w postaci sprzętu elektronicznego i sportowego.

2. Wszyscy uczestnicy Konkursu otrzymają dyplomy za udział.

3. Odbiór nagrody potwierdza się podpisaniem stosownego protokołu.

4. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do publikowania nagrodzonych prac.

5. Po wręczeniu nagród istnieje możliwość odbioru wykonanych prac z placówki od 17.04 do 21.04.2023r. Prace nieodebrane w terminie przechodzą na własność Organizatora.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Zasady Konkursu dostępne są na stronie internetowej szkoły -www.spgolawin.edupage.org oraz na Facebooku szkoły – Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Goławinie.

2. Zgłoszenie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją warunków zapisanych w niniejszym Regulaminie. Uczestnicy Konkursu akceptują treść Regulaminu i poddają się jego postanowieniom.

3. Nagroda nie podlega wymianie na inną.