• 3 grudnia Światowy Dzień Osób Niepełnosprawnych

W ramach zajęć uczniowie naszej szkoły zaakcentowali problemy osób, które na co dzień zmagają się z niepełnosprawnością . Próbowali migać proste wyrazy.

• Mikołajkowe Spotkanie Profilaktyczne – „Trzeźwe Święta, Radosne Święta”

• Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież oraz dorosłych na Mikołajkowe Spotkanie Profilaktyczne – „Trzeźwe Święta, Radosne Święta”

Data: 4 grudnia 2022 r.

Godzina: 13.00 – 16.30

Miejsce: plac przed Urzędem Miasta i Gminy w Czerwińsku nad Wisłą

W programie m.in.:

Spotkanie z Mikołajem

Pokaz szczudlarzy

Konkursy i animacje prowadzone przez konferansjera

Widowisko "Zimowe Historie Ogniem i Światłem Malowane" (godz. 16.00)

Warsztaty profilaktyczne (konsultacje z trenerami, gry i zabawy, klocki lego)

Kuchnia polowa

Nie może Was zabraknąć!

• Ślubowanie

• 25 listopada 2022 r. był szczególnym dniem dla pierwszoklasistów ze Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Goławinie Tego dnia zostali pełnoprawnymi uczniami swojej szkoły.

Uroczystość rozpoczęła się od występów uczniów, którzy zaangażowaniem oraz uśmiechem zaprezentowały przygotowane wierszyki oraz piosenki. Po części artystycznej dzieci złożyły uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły a aktu pasowania dokonał dyrektor Janusz Majewski.

W uroczystości uczestniczył Burmistrz Marcin Gortat, którzy życzył pierwszoklasistom sukcesów w nauce oraz tego aby pobyt w szkole był udany i owocny. Na zakończenie uroczystości pierwszoklasiści otrzymali upominki od szkoły oraz naszego Urzędu.