• Dziś w szkole przeważał kolor czerwony.

Zarząd Samorządu Uczniowskiego rozdał uczniom walentynki z Poczty Walentynkowej.

• Kopciuszek

• Wtorek i...kolejna atrakcja.

Wyjazd klas 0- III do Teatru do Płocka na spektakl

" Kopciuszek".

• Dzień Babci i Dziadka

• Dzisiejsza uroczystość w naszej szkole odbyła się w niecodziennej i pełnej wzruszeń atmosferze. Dzień Babci i Dziadka to okazja do zaprezentowania przez uczniów części artystycznej, jako wyraz wdzięczności i szacunku dla najbliższych, ukochanych członków rodziny. Wspólny poczęstunek przy okazji Tłustego Czwartku oraz potańcówka wnuków z babciami i dziadkami była doskonałą okazją do integracji pokoleniowej. Dziękujemy wszystkim wspaniałym gościom za przybycie.

• Bezpieczeństwo w Internecie

• Bezpieczeństwo w Internecie jest niezwykle ważną kwestią . Uczniowie klasy V przygotowali dla kolegów i koleżanek pouczające przedstawienie o zagrożeniach wynikających z niewłaściwego i nadmiernego korzystania z sieci.

• Czym jest hejt?

• Czym jest hejt? Jak walczyć z mową nienawiści wśród dzieci i młodzieży?

Nasi uczniowie cyklicznie uczestniczą w zajęciach profilaktycznych prowadzonych przez pedagogów szkolnych oraz wychowawców. Niestety zjawisko to staje się coraz bardziej powszechne.

Reagujmy wszyscy.

• Zimowy wierszyk

• Gościliśmy dziś autora i ilustratora książek dla dzieci p. Krzysztofa Kiełbasińskiego. Przeprowadził bardzo ciekawą lekcję, w trakcie której powstał zimowy wierszyk . Lekcja wyobraźni podobała się wszystkim

• Mikołajki Pełne Marzeń

• Burmistrz Miasta i Gminy Czerwińsk nad Wisła oraz Miejsko - Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych zapraszają na "Mikołajki Pełne Marzeń".

Miejsce - Przy Urzędzie Miasta i Gminy w Czerwińsku nad Wisłą.

Godzina - 14.00 - 16.30

W programie m.in.:

• Spotkanie z Mikołajem,
              • Szczudlarze,
              • Mikołajkowe konkursy i animacje,
              • Warsztaty plastyczne,
              • Warsztaty profilaktyczne,
              • Widowisko plenerowe "Zimowe Historie Ogniem i Światłem Malowane",
              • Kuchnia Polowa.

Serdecznie zapraszamy!

• Dzień nauczyciela

• 14 października to wyjątkowa data dla wszystkich osób związanych ze szkolnictwem. W naszej szkole już dziś odbyła się uroczystość upamiętniająca 250 rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej. Z tej okazji uczniowie wierszem i piosenką podziękowali wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły za wkład i trud codziennej nauki i wychowania młodych pokoleń. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło nauczycieli emerytów, którzy przez wiele lat pracowali w naszej placówce.

• Przytulne Misie

• Dziś nasze przedszkolaki gościły Cezarego i Adama. Chłopcy przeczytali opowiadanie „Przytulne Misie”. Dziękujemy chłopcom za poświęcony nam czas.

• Ślubowanie i pasowanie uczniów klasy pierwszej

• Dziś szczególny dzień w naszej szkole! Byliśmy świadkami uroczystego ślubowania i pasowania uczniów klasy pierwszej. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności, po czym zostały oficjalnie włączone w poczet uczniów Szkoły Podstawowej im. kard. Stefana Wyszyńskiego w Goławinie. W wydarzeniu wzięła udział cała społeczność szkolna, a także zaproszeni goście, a wśród nich p. Marcin Gortat- Burmistrz Miasta i Gminy Czerwińsk nad Wisłą oraz rodzice naszych pierwszaków. Wszystkim dziękujemy za udział i pomoc w przygotowaniu uroczystości.

• Czytanie na Dzień dobry!

• „Czytanie na Dzień dobry!”

Od października klasa VI zaangażowała się w akcję czytania bajek naszym przedszkolakom.

Dziękujemy Alicji i Julii

• Aktywnie i twórczo z tradycją ludową

• Serdecznie zapraszamy na festyn organizowany zgodnie z projektem "Aktywnie i twórczo z tradycją ludową"

"Zadanie dofinansowane m.in. ze środków Powiatu Płońskiego, w ramach konkursu ofert na realizację zadań publicznych z zakresu kultury, sztuki i ochrony dóbr dziedzictwa narodowego w 2023 r."

• Wybory do Samorządu Uczniowskiego

• W dniu 27.09 w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Po zliczeniu oddanych głosów:

Przewodniczący SU Karina Opałka

Zastępca Iwo Żach

Sekretarz Karolina Romanowska

Nowemu zarządowi SU gratulujemy i życzymy owocnej pracy w nowym roku szkolnym 2023/2024.