• Przytulne Misie

• Dziś nasze przedszkolaki gościły Cezarego i Adama. Chłopcy przeczytali opowiadanie „Przytulne Misie”. Dziękujemy chłopcom za poświęcony nam czas.

• Ślubowanie i pasowanie uczniów klasy pierwszej

• Dziś szczególny dzień w naszej szkole! Byliśmy świadkami uroczystego ślubowania i pasowania uczniów klasy pierwszej. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności, po czym zostały oficjalnie włączone w poczet uczniów Szkoły Podstawowej im. kard. Stefana Wyszyńskiego w Goławinie. W wydarzeniu wzięła udział cała społeczność szkolna, a także zaproszeni goście, a wśród nich p. Marcin Gortat- Burmistrz Miasta i Gminy Czerwińsk nad Wisłą oraz rodzice naszych pierwszaków. Wszystkim dziękujemy za udział i pomoc w przygotowaniu uroczystości.

• Czytanie na Dzień dobry!

• „Czytanie na Dzień dobry!”

Od października klasa VI zaangażowała się w akcję czytania bajek naszym przedszkolakom.

Dziękujemy Alicji i Julii

• Aktywnie i twórczo z tradycją ludową

• Serdecznie zapraszamy na festyn organizowany zgodnie z projektem "Aktywnie i twórczo z tradycją ludową"

"Zadanie dofinansowane m.in. ze środków Powiatu Płońskiego, w ramach konkursu ofert na realizację zadań publicznych z zakresu kultury, sztuki i ochrony dóbr dziedzictwa narodowego w 2023 r."

• Wybory do Samorządu Uczniowskiego

• W dniu 27.09 w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Po zliczeniu oddanych głosów:

Przewodniczący SU Karina Opałka

Zastępca Iwo Żach

Sekretarz Karolina Romanowska

Nowemu zarządowi SU gratulujemy i życzymy owocnej pracy w nowym roku szkolnym 2023/2024.

• Aktywnie i twórczo z tradycją ludową

• Zaproszenie na warsztaty taneczne organizowane zgodnie z projektem "Aktywnie i twórczo z tradycją ludową"

• Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu

• W dniu dzisiejszym uczniowie klas IV- VIII udali się na wycieczkę do Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu. Oprócz zwiedzania uczestniczyli również w warsztatach

• Jesień Kubusia Puchatka

• W dniu dzisiejszym Miejsko-Gminna Biblioteka w Czerwińsku zaprosiła dzieci z przedszkola i klas pierwszych na teatrzyk pt. "Jesień Kubusia Puchatka"

• Mazowiecki program stypendialny dla uczniów

• "Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych-najlepsza inwestycja w człowieka" to wyjątkowa szansa dla uczniów pragnących rozwijać swoje zainteresowania, ale również rozwijać kluczowe kompetencje w różnych gałęziach nauki. Program skierowany jest do uczniów klas 7-8 szkół podstawowych oraz liceów ogólnokształcących z terenu Województwa Mazowieckiego. Niezmiernie miło nam poinformować, iż uczennica naszej szkoły właśnie zakończyła wyżej wymieniony program stypendialny. Wraz z opiekunem stypendium, Karina z klasy 8, realizowała swój Indywidualny program rozwoju ucznia, uwzględniający ścieżkę językową i informatyczna. Na zakończenie Karina samodzielnie poprowadziła lekcję kulturową dotycząca krajów anglojęzycznych. Zajęcia dopełniła prezentacją multimedialną i gazetką, która można znaleźć w sali językowej naszej szkoły. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Założenia z Indywidualnego programu rozwoju ucznia z pewnością będą kontynuowane w nowym roku szkolnym.