• Aktualności

      • Powrót do nauki

      • Od poniedziałku klasy starsze wchodzą w tryb nauczania hybrydowego. Poniżej harmonogram. Rozkład dowózów/odwozów zostanie podany w terminie późniejszym

      • Święta majowe

      • Pomimo nauki zdalnej, uczniowie naszej szkoły uczcili Święta majowe. Na lekcjach online poznawali historię Święta Pracy- 1 Maja, Dnia Flagi - 2 Maja i rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja 1791 r. Dzieci w klasach młodszych wykonywały biało-czerwone chorągiewki i medale Konstytucji, śpiewały Hymn, wyklejały godło.

       Uczniowie klas starszych wykonywali plakaty ,na których umieszczali symbole narodowe .W klasach rozbrzmiewał Mazurek Dąbrowskiego i pieśń Witaj majowa jutrzenko. Wszyscy zaplanowali wywiesić na swoich domach flagi.

      • Święto Patrona

      • Święto Patrona Naszej Szkoły przypada na 28 kwietnia. Z tej okazji w klasach rozmawiano, oglądano filmy okolicznościowe, śpiewano pieśni i wykonywano różnego rodzaju prace plastyczne, literackie, komputerowe upamiętniające Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Nie było możliwości spotkania się w świecie rzeczywistym, więc celebrowaliśmy to niezwykle dla nas ważne święto w formie zdalnej.

       Jest nam niezmiernie miło ogłosić wyniki konkursu literackiego NASZ PATRON W SŁOWIE I OBRAZIE adresowanego do uczniów klas IV - VIII. Przypomnijmy, że zadanie konkursowe polegało na upamiętnieniu Patrona Szkoły w formie wiersza.

       Jury miało twardy orzech do zgryzienia, bowiem wszystkie prace prezentowały wysoki poziom. Ostatecznie przyznano miejsca:

       Miejsce I Iga Żach

       Miejsce II ex aequo Miłosz Piotrowski, Bianka Rosiak

       Miejsce III ex aequo Łukasz Szczypiorski, Iwo Żach

       Wyróżnienie: Zuzanna Smakulska

       Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom! Wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się po przywróceniu zajęć stacjonarnych w szkole.

       Niebawem zostaną ogłoszone wyniki konkursu plastycznego dla klas I – III !

       Prezentujemy wiersze przysłane na konkurs.

      • Międzynarodowy Dzień Ziemi 

      • Z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi nasi uczniowie przypominali o ekologicznych postawach. Oglądali prezentacje, śpiewali piosenki i wykonywali tematyczne plakaty. Wysłuchali również przesłania od naszej Matki Ziemi