• Święto Patrona

• Święto Patrona Naszej Szkoły przypada na 28 kwietnia. Z tej okazji w klasach rozmawiano, oglądano filmy okolicznościowe, śpiewano pieśni i wykonywano różnego rodzaju prace plastyczne, literackie, komputerowe upamiętniające Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Nie było możliwości spotkania się w świecie rzeczywistym, więc celebrowaliśmy to niezwykle dla nas ważne święto w formie zdalnej.

Jest nam niezmiernie miło ogłosić wyniki konkursu literackiego NASZ PATRON W SŁOWIE I OBRAZIE adresowanego do uczniów klas IV - VIII. Przypomnijmy, że zadanie konkursowe polegało na upamiętnieniu Patrona Szkoły w formie wiersza.

Jury miało twardy orzech do zgryzienia, bowiem wszystkie prace prezentowały wysoki poziom. Ostatecznie przyznano miejsca:

Miejsce I Iga Żach

Miejsce II ex aequo Miłosz Piotrowski, Bianka Rosiak

Miejsce III ex aequo Łukasz Szczypiorski, Iwo Żach

Wyróżnienie: Zuzanna Smakulska

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom! Wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się po przywróceniu zajęć stacjonarnych w szkole.

Niebawem zostaną ogłoszone wyniki konkursu plastycznego dla klas I – III !

Prezentujemy wiersze przysłane na konkurs.

• Międzynarodowy Dzień Ziemi

• Z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi nasi uczniowie przypominali o ekologicznych postawach. Oglądali prezentacje, śpiewali piosenki i wykonywali tematyczne plakaty. Wysłuchali również przesłania od naszej Matki Ziemi