• Zakończenie roku szkolnego

• Zakończenie roku szkolnego- czas zasłużonych wakacji, czas podsumowań i pożegnań.... Wiele słów podziękowań i gratulacji padło w tym ważnym dla życia szkoły dniu.

Żegnamy dziś klasę VIII życząc powodzenia w dalszym etapie kształcenia. Trzymamy za Was kciuki.

Jeszcze raz...UDANYCH WAKACJI dla wszystkich

Do zobaczenia we wrześniu

• Pasowani na Czytelników

• W naszej szkole dziś dzień pełen atrakcji Uczniowie klasy I zostali uroczyście pasowani na Czytelników. Wspólnie z Panią bibliotekarką przygotowali gazetki ścienne i piękne wystąpienie. Następnie uczniowie klasy III zaprosili młodszych kolegów i koleżanki na wspólne ognisko.

Nagrody za osiągnięcia wysokich wyników w czytelnictwie zostały zakupione w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.W ramach tego Programu zostały ufundowane także książki, które uczniowie kl.1 otrzymali na pamiątkę pasowania na czytelników Szkolnej Biblioteki.

• Dzień Lata

• Wspólnie z Miejsko Gminną Biblioteką Publiczną zorganizowaliśmy dla dzieci ze szkół podstawowych Pierwszy Dzień Lata.

Na terenie Ogrodów Salezjańskich odbywa się spektakl profilaktyczny a po nim czeka na dzieci wiele atrakcji

• Baśń dla małych łakomczuszków - tajemnica zdrowych brzuszków

• W dniu dzisiejszym klasy II oraz III uczestniczyły w warsztatach profilkatycznych na temat zdrowego żywienia. Przedstawienie pt. " Baśń dla małych łakomczuszków - tajemnica zdrowych brzuszków " bardzo podobało się dzieciom. Następnie każdy mógł wykonać piękną, kolorową koronę i zakręcić kołem fortuny