• Mazowiecki program stypendialny dla uczniów

• "Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych-najlepsza inwestycja w człowieka" to wyjątkowa szansa dla uczniów pragnących rozwijać swoje zainteresowania, ale również rozwijać kluczowe kompetencje w różnych gałęziach nauki. Program skierowany jest do uczniów klas 7-8 szkół podstawowych oraz liceów ogólnokształcących z terenu Województwa Mazowieckiego. Niezmiernie miło nam poinformować, iż uczennica naszej szkoły właśnie zakończyła wyżej wymieniony program stypendialny. Wraz z opiekunem stypendium, Karina z klasy 8, realizowała swój Indywidualny program rozwoju ucznia, uwzględniający ścieżkę językową i informatyczna. Na zakończenie Karina samodzielnie poprowadziła lekcję kulturową dotycząca krajów anglojęzycznych. Zajęcia dopełniła prezentacją multimedialną i gazetką, która można znaleźć w sali językowej naszej szkoły. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Założenia z Indywidualnego programu rozwoju ucznia z pewnością będą kontynuowane w nowym roku szkolnym.

• Narodowe Czytanie

• Narodowe Czytanie odbywa się w naszej szkole corocznie. W tym roku czytaliśmy Nad Niemnem Elizy Orzeszkowej. W wydarzeniu wzięli udział uczniowie klas VII-VIII oraz pan Dyrektor i nauczyciele.

• Witamy Nowy Rok Szkolny!

Z nowym zapałem do pracy wracamy po czasie miło spędzonych wakacjiW naszych murach witamy nowe dzieci z oddziału przedszkolnego .

Wszystkim uczniom życzymy powodzenia i wytrwałości